Futbol
214
Basketbol
47
Masa Tenisi
14
FIFA
17
NBA2k
5
Tenis
13
Buz Hokeyi
4
Hentbol
25
Badminton
2
Beyzbol
1
Counter-Strike
4
DOTA 2
1
Duvara karşı tenis
1
E-Buz Hokeyi
1
e-Fighting
1
E-Tenis
2
Kriket
6
Rugby Birleşik
5
Salon Futbolu
1
Snooker
2
Sutopu
1
Voleybol
18
Alp Kayağı
0
Amerikan Futbolu
0
Arena Of Valor
0
Avustralya Futbolu
0
Biathlon
0
Bilardo
0
Bisiklet
0
Boxing
0
Call of Duty
0
Cross-Country Kayak
0
Çim Hokeyi
0
Dart
0
Golf
0
Hurling
0
Irlanda Futbolu
0
King Of Glory
0
Lekros
0
LOL
0
MMA
0
Motor Sporları
0
Netbol
0
Overwatch
0
Özel Bahisler
0
Plaj Voleybolu
0
Politics
0
Ragbi
0
Rainbow Six
0
Rocket League
0
Satranç
0
Starcraft 2
0
Starcraft Broodwar
0
Valorant
0
Ana Sayfa
»
Futbol
»
Zimbabwe
»
Premier Soccer League
Premier Soccer League
canlı
0
yaklaşan Karşılaşmalar
uzun vadeli bahisler
0
Futbol Turnuvaları
UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
EURO
EURO - England Stage Of Elimination
EURO Winners Group
Euro Group A
Euro Group B
Euro Group C
Euro Group D
Euro Group E
Euro Group F
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Konferans Ligi
UEFA Uluslar Ligi
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 4
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 4
Türkiye Süper Lig
TFF 1. Lig
2. Lig - Red Group
2. Lig - White Group
Bayanlar Ligi Women
Türkiye 2. Lig
İngiltere Premier Lig
FA Cup Women
İngiltere Championship
İngiltere FA Cup
İngiltere Ulusal Ligi
National League - Division One North Women
National League N/S
National League North
National League - Northern Premier Division Women
National League Premier Division Women
National League South
Premier League 2
Super League 2 Women
Women's Championship
İspanya La liga
Division de Honor Juvenil, Group 3
Division de Honor Juvenil, Group 5
Division de Honor Juvenil, Group 7
Division de Honor Juvenil
İspanya Division de Honor Juvenil, Grup 4
İspanya La Liga 2
İspanya Primera Division RFEF, Grup 2
İspanya Primera Division RFEF
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 1
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 2
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 3
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 4
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 10
İspanya Tercera Division, Grup 1
İspanya Tercera Division, Grup 14
İspanya Tercera Division, Grup 16
İspanya Tercera Division, Grup 2
İspanya Tercera Division, Grup 3
İspanya Tercera Division, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 6
İspanya Tercera Division, Grup 8
İspanya Tercera Division, Grup 9
Primera Division Women
Primera Federacion, Group 1
Primera Federacion Women
Segunda Division RFEF
Tercera Division
Tercera Division - Grp. 13
Tercera Division - Grp. 15
Tercera Division - Grp. 17
Tercera Division - Grp. 18
Tercera Division - Grp. 4
Tercera Division - Grp. 7
Tercera Federacion Women
İtalya Serie A
İtalya Serie B
İtalya Kupası
Italya Serie C
İtalya Serie C Grup A
İtalya Serie C Grup B
İtalya Serie C Grup C
Serie A Women
Campionato Primavera 2
İtalya Campionato Primavera
İtalya Serie D, Girone I
Serie D, Girone A
Serie D, Girone B
Serie D, Girone C
Serie D, Girone D
Serie D, Girone E
Serie D, Girone F
Serie D, Girone G
Serie D, Girone H
Serie D
Almanya Bundesliga
Almanya Bundesliga 2
Almanya 2. Bundesliga Kadınlar
Almanya Bölgesel Ligi
Almanya Bölgesel Ligi Batı
Almanya Bundesliga 3
Almanya Güneybatı Bölgesel Ligi
Almanya Kupası
Almanya Northeast Bölgesel Ligi
Almanya Oberliga Hamburg
Almanya Oberliga Mittelrhein
Almanya Oberliga Niedersachsen
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
Almanya Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Bundesliga U19
Oberliga Bremen
Oberliga Hessen
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Sud
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV South
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Fransa Lig 1
Fransa Lig 2
Fransa Kupası
Fransa Ulusal Ligi
Fransa Ulusal Lig 2
Fransa National 2, Grup A
Fransa National 2, Grup B
Fransa National 2, Grup C
National 2, Group D
Championnat National U19, Group A
Championnat National U19, Group B
Championnat National U19, Group C
Championnat National U19, Group D
Fransa 19 Yaş Altı Ulusal Futbol Şampiyonası
National 3
Portekiz Premier Ligi
Portekiz 2. Ligi
Campeonato de Portugal
Campeonato Nacional Women II
Liga 3
Portekiz Campeonato Nacional Kadınlar
U19 League
Rusya FNL Ligi
Rusya Premier Lig
Belçika 1.Ligi
Belçika 2. Lİgi
Belçika Birinci Amatör Bölümü
Belçika Kupası
Division 1 Women
First Division A - Championship Group
First Division A - Conference Group
First Division A - Relegation Group
Second Amateur Division ACFF
2. Division Avd. 2
3. Division
3. Division avd. 2
3. Division avd. 3
3. Division avd. 5
İkinci Lig, Grup 1
Norveç 1. Division
Norveç 2. Ligi
Norveç Eliteserien Ligi
U19 Elite League
Danimarka Landspokal Kupası
Danimarka 1.Ligi
3rd Division
Danimarka Süper Ligi
Isveç Allsvenskan Ligi
İsveç Superettan Ligi
İsveç 2.Ligi
İsveç Lig 1
Division 1 Norra
İsveç 2.Division Sodra Gotaland
İsveç 1. Division Sodra
İsveç Lig 2
İsveç 2. Division Norra
İsveç 2. Division Norrland
İsveç Kupası
Elitettan Women
Baiano U20
Brezilya Campeonato A1 Kadınlar
Brezilya Kupası
Brezilya Serie A
Brezilya Serie B
Campeonato Paulista U20
Campeonato Roraimense
Catarinense U20
Goiano U20
Paulista Serie B
Serie C
Serie D
Arjantin Primera Division
Arjantin C Ligi
Arjantin Primera Nacional
Arjantin Torneo A
Primera A Women
Primera B Metropolitana
Torneo Promocional Amateur
Avusturya Bundesliga
Avusturya OFB Kupası
2. Landesliga
Avusturya Bölgesel Ligi
Avusturya Bölgesel Ligi Doğu
Landesliga
League 1 Women
Ligi Avusturya 2.
Regionalliga West
Cin 1. Ligi
Çin Süper Ligi
League 2
Super League Women
ABD MLS Ligi
ABD USL Ligi
ABD USL Şampiyonası
MLS Next Pro League
National Premier Soccer League
NISA
NWSL
Ekstraliga Women
III Liga, Group 1
III Liga, Group 2
III Liga, Group 4
III Liga
II Liga
Polonya 1.Ligi
Polonya Ekstraklasa
Polonya III Liga, Group 3
Polonya IV Liga
Polonya Kupası
Youth League
Super League 2
U19 Super League
Yunanistan Kupası
Yunanistan Süper Lig 2, Grup A
Yunanistan Süper Lig 2, Grup B
Yunanistan Süper Ligi
Campeonato Nacional Women
Liga 1 Apertura
Copa America
Copa America Group A
Copa America Group B
Copa America Group C
Copa America Group D
Copa Libertadores, Group C
Copa Libertadores, Group D
Copa Libertadores, Group F
Copa Libertadores, Group G
Copa Libertadores, Group H
Copa Sudamericana Group A
Copa Sudamericana Group C
Copa Sudamericana Group D
Copa Sudamericana Group E
Copa Sudamericana Group F
Copa Sudamericana Group G
Copa Sudamericana Group H
G. Amerika Copa Sudamericana
G. Amerika Libertadores Kupası
Puerto Rico National Football League
Super League
Ekvador Serie B
Serie A
Liga de Ascenso
Güney Kore K Lig 1
K-4 League
K-League 2
Kore Cumhuriyeti K3-Lig
Liga Prom
LPF
Primera Division
Segunda Division
Guatemala Liga Nacional
Primera Division
Uzbekistan Cup
CAF Confederations Cup
Liga FUTVE 2
Venezuela Premier Ligi
Primera Division Women
Segunda Division
Şili B Ligi
Şili Kupası
Şili Primera Ligi
Tayland 3. Ligi
Thai League 1
Kolombiya Bölgesel Ligi
Kolombiya Primera A
Liga Femenina
Primera B
Japan Football League
Japonya J2 Ligi
Japonya J3 Ligi
Japonya J Ligi
Nadeshiko League 2 Women
Nadeshiko League Women
Regional League
WE League
Kosta Rika Premier Ligi
Primera Division
Finlanda Veikkausliiga Ligi
Finlandiya Kakkonen Ligi
Finlandiya Ykkonen Ligi
Kakkonen Group B
Kakkonen Lohko C
Kolmonen
U20 League
Ykkosliiga
Ürdün Pro Lig
Super League
Professional League
A Lyga
Championship Women
Paraguay 1. Ligi
Liga 1
Profesional League
İzlanda Urvalsdeild Ligi
Urvalsdeild Women
Botola 2
Botola Pro
Hollanda Eredivisie
Hollanda Erste Divisie
Dünya Kupası
Premier League
Persha Liga, Promotion Group
Persha Liga, Relegation Group
Persha Liga
Ukrayna Premier Ligi
Erovnuli Liga
İsrail Ligat Ha'AL
3. NL
Hırvatistan 1.Ligi
Hırvatistan 2. HNL
Hırvatistan 3. HNL
Hırvatistan U19 Ligi
CONCACAF Champions League
Welsh Cup
Liga MX, Women, Apertura, Group 1
Liga Premier Serie A, Group 1
Liga Premier Serie A, Group 2
Liga Premier - Serie A
Liga TDP
Meksika 1. Ligi
Meksika Liga MX
U23 Ligi
3. Liga
5. Liga
Çek Cumhuriyeti 2. Liga - MSFL
Çek Cumhuriyeti 4. Lig
Çekya 1.Ligi
Çekya Kupası
FNL
Premier League
Liga 1 Women
Liga 2
Liga 2 Championship Group
Liga I Relegation Group
Romanya 1. Ligi
Romanya Championship
Romanya Kupası
2. Liga
3. Liga
3. Liga West
Slovakya 3. Liga East
Slovakya Süper Ligi
U19 Liga
National Division
Macaristan 1. Ligi
Macaristan NB III
NB II
NB I Women
Bolivya Premier Lig
Super League
İsviçre Süper Ligi
İsviçre Kupası
1. Liga Classic
1. Liga Classic Grp. 1
1. Liga Promotion
2. Liga Interregional
İsviçre 2. Ligi
Super League Women
İrlanda 1. Ligi
İrlanda Premier Ligi
Leinster Senior League
National League Women
Sırbistan Prva Ligi
Sırbistan Süper Ligi
Superliga Women
Superliga
Virsliga
Challenge League
Premier League
İskoçya Championship
İskoçya Kupası
İskoçya Premiership
League One
League Two
SWF Cup Women
Premier League
Esiliiga
Esiliiga B
Estonya Meistriliga Ligi
Meistriliiga Women
Premier Lig
1. Division
1. Division FBiH
Bosna-Hersek Premier Ligi
Kuzey İrlanda Premiership
Moritanya Division 1
Emir Cup
Katar Yıldızlar Ligi
Premier League
Andora 1a Divisio
A PFG
Bulgarian Cup
2.SNL
3.SNL
Prva Liga
U19 League
Iraqi Premier Lig
BAE 1. Lig
BAE Pro Ligi
U19 League
UAE U21 Pro League
Azerbaycan Premier Lig
2. CFL
Karadağ First Lig
Premier Lig
San Marino Yarışması
1st Division
Championship Women
Diski Challenge
Güney Afrika Premier Lig
Premier League
3rd Division
Hong Kong 2. Lig
Premier Lig
Division 1
First League
Cezayir 1. Ligi
Avustralya A-Ligi
Avustralya A-Ligi Kadınlar
Avustralya Capitol Territory NPL
Avustralya Northern NSW Premier Lig Kadınlar
Avustralya NPL Queensland Kadınlar
Avustralya NPL Queensland U23
Avustralya Queensland Premier Ligi
Capital Territory U23
Northern NSW Premier League
Northern NSW Reserves League
NPL ACT Women
NPL New South Wales
NPL New South Wales U20
NPL New South Wales Women
NPL Queensland
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
Queensland Premier League 2
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League U23
Queensland Premier League Women
Victoria Premier League 1
Uganda Super League Women
Delhi Senior Division
Hindistan Süper Ligi
Division Di Honor
Super League
GFA 1st Division
Central Premier League
Southern Premier League
Premier Soccer League
National League
Divizia Nationala
Ligue 1
Premier Lig
Mali Cup
1. Division
Premier League
Mısır Premier Ligi
Cup
1.Kategori, B Grubu
Ligue 2, Group A
Ligue 2, Group B
Ligue 2
Tunus 1. Ligi
Mocambola
Premier Lig
Liga Mayor
Elite League
Senegal Lig 1
Premier League
Jamaika Premier Ligi
Elite One
NPFL
SKNFA Premier League
Premier Division