Futbol
64
Basketbol
31
Masa Tenisi
10
FIFA
17
NBA2k
6
Tenis
15
Buz Hokeyi
3
Avustralya Futbolu
1
Badminton
4
Beyzbol
4
Counter-Strike
3
E-Buz Hokeyi
1
e-Fighting
1
E-Tenis
5
King Of Glory
1
Kriket
1
LOL
1
Plaj Voleybolu
2
Ragbi
1
Rugby Birleşik
2
Salon Futbolu
1
Snooker
2
Valorant
1
Voleybol
7
Hentbol
0
Alp Kayağı
0
Amerikan Futbolu
0
Arena Of Valor
0
Biathlon
0
Bilardo
0
Bisiklet
0
Boxing
0
Call of Duty
0
Cross-Country Kayak
0
Çim Hokeyi
0
Dart
0
DOTA 2
0
Duvara karşı tenis
0
Golf
0
Hurling
0
Irlanda Futbolu
0
MMA
0
Motor Sporları
0
Netbol
0
Özel Bahisler
0
Padel
0
Politics
0
Satranç
0
Starcraft 2
0
Sumo
0
Sutopu
0
Ana Sayfa
»
Futbol
»
Avustralya
»
Avustralya Northern Territory
Avustralya Northern Territory
canlı
0
yaklaşan Karşılaşmalar
uzun vadeli bahisler
0
Futbol Turnuvaları
UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
EURO
EURO - England Stage Of Elimination
EURO Winners Group
Euro Group A
Euro Group B
Euro Group C
Euro Group D
Euro Group E
Euro Group F
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Konferans Ligi
UEFA Uluslar Ligi
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 4
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 4
Türkiye Süper Lig
TFF 1. Lig
2. Lig - Red Group
2. Lig - White Group
Türkiye 2. Lig
U19 Elit Ligi
İngiltere Premier Lig
FA Cup Women
Isthmian Division One North
Isthmian League Premier
İngiltere Championship
İngiltere FA Cup
İngiltere Güney Premier Ligi
İngiltere Lig 1
İngiltere Lig 2
İngiltere Ulusal Ligi
National League N/S
National League North
National League South
Northern League Division One
Northern League Division One Midlands
Northern Premier League
Premier League 2
Southern League Division One
Southern League Division One Central
Women's Championship
İspanya La liga
Division de Honor Juvenil, Group 1
Division de Honor Juvenil, Group 2
Division de Honor Juvenil, Group 3
Division de Honor Juvenil, Group 5
Division de Honor Juvenil, Group 6
Division de Honor Juvenil, Group 7
Division de Honor Juvenil
İspanya Division de Honor Juvenil, Grup 4
İspanya La Liga 2
İspanya Primera Division RFEF, Grup 2
İspanya Primera Division RFEF
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 1
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 2
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 3
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 4
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 10
İspanya Tercera Division, Grup 11
İspanya Tercera Division, Grup 1
İspanya Tercera Division, Grup 14
İspanya Tercera Division, Grup 16
İspanya Tercera Division, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 6
İspanya Tercera Division, Grup 8
Primera Division Women
Primera Federacion, Group 1
Segunda Division RFEF
Tercera Division
Tercera Division - Grp. 18
Tercera Division - Grp. 7
İtalya Serie A
İtalya Serie B
İtalya Kupası
Serie A Women
Campionato Primavera 2
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
İtalya Campionato Primavera
İtalya Serie D, Girone I
Serie D, Girone A
Serie D, Girone B
Serie D, Girone D
Serie D, Girone F
Serie D, Girone H
Serie D
Almanya Bundesliga
Almanya Bundesliga 2
Almanya 2. Bundesliga Kadınlar
Almanya Bölgesel Ligi
Almanya Bölgesel Ligi Batı
Almanya Bundesliga 3
Almanya Güneybatı Bölgesel Ligi
Almanya Kupası
Almanya Northeast Bölgesel Ligi
Almanya Oberliga Mittelrhein
Almanya Oberliga Niedersachsen
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
Almanya Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Bundesliga U19
Bundesliga Women
Oberliga Bremen
Oberliga Hessen
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga
Oberliga Baden-Wurttemberg
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Sud
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV South
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Fransa Lig 1
Fransa Lig 2
Fransa Kupası
Fransa Ulusal Ligi
Fransa Ulusal Lig 2
Fransa National 2, Grup B
Coupe de France Women
U19 Coupe Gambardella
Portekiz Premier Ligi
Portekiz 2. Ligi
Liga 3
Portekiz Campeonato Nacional Kadınlar
U19 League
Rusya FNL Ligi
Rusya Premier Lig
Belçika 1.Ligi
Super League Women
Belçika 2. Lİgi
Belçika Birinci Amatör Bölümü
Belçika Kupası
Division 1 Women
First Division A - Championship Group
First Division A - Conference Group
First Division A - Relegation Group
2. Division Avd. 2
3. Division
3. Division avd. 2
3. Division avd. 3
3. Division avd. 4
3. Division avd. 5
3. Division avd. 6
İkinci Lig, Grup 1
Norveç 1. Division
Norveç 2. Ligi
Norveç Eliteserien Ligi
Toppserien Women
Danimarka Landspokal Kupası
Danimarka 1.Ligi
Danimarka 2. Lig
2nd Division Promotion Group
3rd Division
Danimarka Süper Ligi
Danmarksserien
Danmarksserien Promotion
Danmarksserien Relegation
Elitedivisionen Women
U19 Ligaen
Isveç Allsvenskan Ligi
İsveç Superettan Ligi
İsveç 2.Ligi
İsveç Lig 1
Division 1 Norra
İsveç 1. Division Sodra
2. Division Norra Gotaland
İsveç 2.Division Sodra Gotaland
İsveç Lig 2
Elitettan Women
İsveç 2. Division Norra
İsveç 2. Division Norrland
İsveç Damallsvenskan
2. Division Sodra Svealand
Baiano U20
Brezilya Campeonato A1 Kadınlar
Brezilya Kupası
Brezilya Serie A
Brezilya Serie B
Campeonato Brasileiro A2 Women
Campeonato Paulista U20
Campeonato Pernambucano U20
Catarinense U20
Goiano U20
Mineiro 2
Paulista, Serie A4
Paulista Serie B
Serie C
Serie D
Arjantin Primera Division
Arjantin C Ligi
Arjantin Primera Nacional
Arjantin Torneo A
Liga Profesional
Primera A Women
Primera B Metropolitana
Torneo Promocional Amateur
Avusturya Bundesliga
Avusturya Bölgesel Ligi
Avusturya Bölgesel Ligi Doğu
Landesliga
League 1 Women
Ligi Avusturya 2.
Regionalliga Middle
Regionalliga West
Cin 1. Ligi
Çin Süper Ligi
League 2
Super League Women
ABD MLS Ligi
ABD USL Şampiyonası
MLS Next Pro League
National Premier Soccer League
NISA
NWSL
Ekstraliga Women
III Liga, Group 1
III Liga, Group 2
III Liga, Group 4
III Liga
II Liga
Polonya 1.Ligi
Polonya Ekstraklasa
Polonya III Liga, Group 3
Polonya IV Liga
Youth League
Yunanistan Kupası
Yunanistan Süper Ligi
Liga 1 Apertura
Copa America
Copa America Group A
Copa America Group B
Copa America Group C
Copa America Group D
Copa Libertadores, Group A
Copa Libertadores, Group B
Copa Libertadores, Group C
Copa Libertadores, Group D
Copa Libertadores, Group E
Copa Libertadores, Group F
Copa Libertadores, Group G
Copa Libertadores, Group H
Copa Sudamericana Group A
Copa Sudamericana Group B
Copa Sudamericana Group C
Copa Sudamericana Group D
Copa Sudamericana Group E
Copa Sudamericana Group F
Copa Sudamericana Group G
Copa Sudamericana Group H
G. Amerika Copa Sudamericana
G. Amerika Libertadores Kupası
Puerto Rico National Football League
Premier League
Super League
Serie A
Liga Nacional
Güney Kore K Lig 1
K-League 2
Kore Cumhuriyeti K3-Lig
Primera Division
Segunda Division
Guatemala Liga Nacional
Primera Division
Premier League
Super League
Liga FUTVE 2
Venezuela Premier Ligi
Primera Division Women
Segunda Division
Şili B Ligi
Şili Kupası
Şili Primera Ligi
Thai League 1
Kolombiya Bölgesel Ligi
Kolombiya Primera A
Liga Femenina
Primera B
U19 Championship
Japan Football League
Japonya J2 Ligi
Japonya J Ligi
Nadeshiko League Women
Kosta Rika Premier Ligi
Finlanda Veikkausliiga Ligi
Finlandiya Kakkonen Ligi
Finlandiya Ykkonen Ligi
Kakkonen Group B
Kakkonen Lohko A
Kakkonen Lohko C
Kansallinen Liiga Women
Kolmonen
U20 League
Ykkosliiga
Ürdün Pro Lig
Super League
Belarus Premier Lig
Professional League
AFC Cup
Asya AFC Şampiyonlar Ligi
A Lyga
Litvanya 1 Lyga
Paraguay 1. Ligi
Profesional League
2. Deild
3. Deild
İzlanda Urvalsdeild Ligi
U19 League
Botola 2
Derde Divisie
Hollanda Eredivisie
Hollanda Erste Divisie
Tweede Divisie
Dünya Kupası
Gana Premier Ligi
1. Deild
Premier League
Persha Liga, Promotion Group
Persha Liga, Relegation Group
Persha Liga
Ukrayna Premier Ligi
İsrail Ligat Ha'AL
İsrail Ulusal Ligi U19
El Salvador 1. Ligi
Reserves League
Hırvatistan 1.Ligi
Hırvatistan 2. HNL
Hırvatistan 3. HNL
Hırvatistan U19 Ligi
Syrian Cup
Premier League
Liga MX, Women, Apertura, Group 1
Liga Premier - Serie A
Liga Premier - Serie B
Liga TDP
Meksika Liga MX
U23 Ligi
1. Liga - Championship Round
1. Liga - Placement Playoffs
1. Liga - Relegation Round
1. Liga U19
1st Division Women
3. Liga
5. Liga
Çek Cumhuriyeti 2. Liga - MSFL
Çek Cumhuriyeti 4. Lig
Çekya 1.Ligi
Çekya Kupası
Division 2 Women
FNL
Premier League
Liga 2
Liga 2 Championship Group
Liga I Relegation Group
Romanya 1. Ligi
Romanya Championship
Romanya Kupası
Premier League
1. Liga Women
2. Liga
3. Liga
3. Liga West
Slovakya 3. Liga East
Slovakya Süper Ligi
U19 Liga
National Division
1st Division U19
Macaristan 1. Ligi
Macaristan NB III
NB II
Girabola
Bolivya Premier Lig
Copa Simon Bolivar
Cup
İsviçre Süper Ligi
1. Liga Classic
1. Liga Classic Grp. 1
1. Liga Promotion
2. Liga Interregional
İsviçre 2. Ligi
Super League Women
U19 League
Premier League
İrlanda 1. Ligi
İrlanda Premier Ligi
Munster Senior League
National League Women
U20 League
Sırbistan Prva Ligi
Superliga Women
1. Liga
Virsliga
Premier League
İskoçya Kupası
İskoçya Premiership
League One
League Two
Premier League
Esiliiga
Esiliiga B
Estonya Meistriliga Ligi
Premier Lig
1. Division
1. Division FBiH
Bosna-Hersek Premier Ligi
Irish Cup
Kuzey İrlanda Premiership
Moritanya Division 1
Stars Cup
Premier League
Premier League
Andora 1a Divisio
A PFG
2.SNL
Prva Liga
Iraqi Premier Lig
BAE 1. Lig
BAE Pro Ligi
Azerbaycan Premier Lig
Karadağ First Lig
Premier Lig
San Marino Yarışması
1st Division
Championship Women
Diski Challenge
Güney Afrika Premier Lig
NedBank FA Cup
Premier League
3rd Division
Hong Kong 2. Lig
Premier Lig
Cup
Division 1
First League
Cezayir 1. Ligi
Cezayir 2. Ligi
Youth League
Avustralya A-Ligi
Avustralya Capitol Territory NPL
Avustralya Northern Territory
Avustralya NPL Queensland Kadınlar
FFA Cup
Northern NSW Premier League
NPL New South Wales
NPL New South Wales U20
NPL New South Wales Women
NPL Queensland
NPL South Australia
NPL Tasmania
NPL Victoria
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
NPL Western Australia
NSW Premier League 2
Queensland Premier League 2
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League Women
South Australia Premier League Reserves
Victoria Premier League 1
Victoria Premier League 2
Western Australia Premier League Women
Western Australia State League 1
Uganda Cup
Championship Women
Hindistan Süper Ligi
R League A Division
Shillong Premier League
Division Di Honor
Super League
Premier Soccer League
National League
Divizia Nationala
Ligue 1
Premier League Women
Premier Lig
Premier League
Premiere Division
Mısır Premier Ligi
V-League
V-League 2
1.Kategori, B Grubu
Ligue 2, Group A
Ligue 2
Tunus 1. Ligi
Liga Mayor
Elite League
Ligue 2
Senegal Lig 1
Vysshaya League
Championship Women
Division 1
Championnat National
Premier Division
Community Shield