Futbol
58
Basketbol
9
Masa Tenisi
14
FIFA
16
NBA2k
9
Tenis
40
Badminton
4
Beyzbol
2
Counter-Strike
2
DOTA 2
3
E-Tenis
5
Golf
2
King Of Glory
1
LOL
1
Valorant
1
Voleybol
7
Buz Hokeyi
0
Hentbol
0
Amerikan Futbolu
0
Arena Of Valor
0
Avustralya Futbolu
0
Biathlon
0
Bisiklet
0
Boxing
0
Cross-Country Kayak
0
Dart
0
Duvara karşı tenis
0
Floorball
0
Hurling
0
Irlanda Futbolu
0
Kriket
0
Körling
0
Kürek
0
Lekros
0
MMA
0
Mobile Legends
0
Motor Sporları
0
Overwatch
0
Padel
0
Politics
0
Ragbi
0
Rainbow Six
0
Rocket League
0
Rugby Birleşik
0
Salon Futbolu
0
Satranç
0
Snooker
0
Starcraft 2
0
Starcraft Broodwar
0
Sutopu
0
Warcraft III
0
e-Fighting
0
Çim Hokeyi
0
Özel Bahisler
0
Ana Sayfa
canlı
0
yaklaşan Karşılaşmalar
uzun vadeli bahisler
0
Futbol Turnuvaları
UEFA Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
EURO
Euro Group A
Euro Group B
Euro Group C
Euro Group D
Euro Group E
Euro Group F
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
UEFA Konferans Ligi
UEFA Uluslar Ligi
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi A, Grup 4
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 1
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 2
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 3
UEFA Uluslar Ligi B, Grup 4
Türkiye Süper Lig
TFF 1. Lig
İngiltere Premier Lig
FA Cup Women
Isthmian League Premier
League Cup Women
National League N/S
National League North
National League Premier Division Women
National League South
Northern Premier League
Premier League 2
Southern League Division One
Southern League Division One Central
Women's Championship
İngiltere Championship
İngiltere FA Cup
İngiltere Güney Premier Ligi
İngiltere Lig 1
İngiltere Lig 2
İngiltere Ulusal Ligi
İspanya La liga
Division de Honor Juvenil
Division de Honor Juvenil, Group 1
Division de Honor Juvenil, Group 2
Division de Honor Juvenil, Group 5
Division de Honor Juvenil, Group 6
Primera Division Women
Primera Federacion, Group 1
Segunda Division RFEF
Tercera Division - Grp. 12
Tercera Division - Grp. 13
Tercera Division - Grp. 15
Tercera Division - Grp. 17
Tercera Division - Grp. 18
Tercera Division - Grp. 4
Tercera Division - Grp. 7
Tercera Division
İspanya Kral Kupası
İspanya La Liga 2
İspanya Primera Division RFEF
İspanya Primera Division RFEF, Grup 2
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 1
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 2
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 3
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 4
İspanya Segunda Division RFEF, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 1
İspanya Tercera Division, Grup 10
İspanya Tercera Division, Grup 11
İspanya Tercera Division, Grup 14
İspanya Tercera Division, Grup 16
İspanya Tercera Division, Grup 2
İspanya Tercera Division, Grup 3
İspanya Tercera Division, Grup 5
İspanya Tercera Division, Grup 6
İspanya Tercera Division, Grup 8
İspanya Tercera Division, Grup 9
İtalya Serie A
İtalya Serie B
İtalya Kupası
Italya Serie C
İtalya Serie C Grup A
İtalya Serie C Grup B
İtalya Serie C Grup C
Serie A Women
Campionato Primavera 2
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie D
Serie D, Girone A
Serie D, Girone B
Serie D, Girone C
Serie D, Girone D
Serie D, Girone E
Serie D, Girone F
Serie D, Girone G
Serie D, Girone H
İtalya Serie D, Girone I
Almanya Bundesliga
Almanya Bundesliga 2
Almanya Bundesliga 3
Almanya Bölgesel Ligi
Almanya Bölgesel Ligi Batı
Almanya Güneybatı Bölgesel Ligi
Almanya Kupası
Almanya Northeast Bölgesel Ligi
Almanya Oberliga Hamburg
Almanya Oberliga Mittelrhein
Almanya Oberliga Niedersachsen
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
Almanya Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Landesliga
Landespokal
Landespokal Mittelrhein
Oberliga Bremen
Oberliga Hessen
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga
Oberliga Baden-Wurttemberg
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Sud
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Verbandsliga
Fransa Lig 1
Fransa Lig 2
Fransa Kupası
Division 1 Women
Fransa Ulusal Ligi
Portekiz Premier Ligi
Portekiz Kupası
Portekiz 2. Ligi
Campeonato de Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Cup Women
Liga 3
U19 League
U23 Ligi
Rusya FNL Ligi
Rusya Premier Lig
Belçika 1.Ligi
Super League Women
Belçika 2. Lİgi
Belçika Birinci Amatör Bölümü
Belçika Kupası
First Division A - Championship Group
First Division A - Conference Group
U21 Pro League
Norveç Eliteserien Ligi
Danimarka Landspokal Kupası
Danimarka 1.Ligi
Danimarka 2. Lig
3rd Division
Danimarka Danmarksserien, Grup 1
Danimarka Danmarksserien, Grup 2
Danimarka Danmarksserien, Grup 4
Danimarka Süper Ligi
Danmarksserien
Danmarksserien, Group 3
Elitedivisionen Women
İsveç 2. Division Norrland
İsveç Lig 2
İsveç 2.Ligi
İsveç Lig 1
Division 1 Norra
İsveç Superettan Ligi
İsveç 1. Division Sodra
Isveç Allsvenskan Ligi
Amapaense
Amazonense
Baiano 1
Brezilya Campeonato A1 Kadınlar
Brezilya Serie A
Brezilya Serie B
Campeonato Potiguar
Campeonato U20 Women
Carioca 1
Catarinense 1
Cearense 1
Gaucho 1
Goiano U20
Mineiro 1
Paraense
Paulista Serie A1
Arjantin Primera Division
Arjantin C Ligi
Arjantin Primera Nacional
Copa de la Liga Reserves
Primera A Women
Primera B Metropolitana
Avusturya Bundesliga
Avusturya OFB Kupası
Avusturya Bölgesel Ligi Doğu
Avusturya Bölgesel Ligi
Landesliga
Ligi Avusturya 2.
Regionalliga Middle
Viyana Kupası
Çin Süper Ligi
ABD MLS Ligi
ABD USL Ligi
ABD USL Şampiyonası
MLS Next Pro League
NWSL
II Liga
III Liga
III Liga, Group 1
III Liga, Group 2
III Liga, Group 4
Polonya 1.Ligi
Polonya Ekstraklasa
Polonya III Liga, Group 3
Youth League
Super League 2
Yunanistan Kupası
Yunanistan Süper Lig 2, Grup A
Yunanistan Süper Lig 2, Grup B
Yunanistan Süper Ligi
Liga 1 Apertura
Copa America
Copa America Group A
Copa America Group B
Copa America Group C
Copa America Group D
Copa Libertadores, Group A
Copa Libertadores, Group B
Copa Libertadores, Group C
Copa Libertadores, Group D
Copa Libertadores, Group E
Copa Libertadores, Group F
Copa Libertadores, Group G
Copa Libertadores, Group H
Copa Sudamericana Group A
Copa Sudamericana Group B
Copa Sudamericana Group C
Copa Sudamericana Group D
Copa Sudamericana Group E
Copa Sudamericana Group F
Copa Sudamericana Group G
Copa Sudamericana Group H
G. Amerika Copa Sudamericana
G. Amerika Libertadores Kupası
Ekvador Serie B
Serie A
Güney Kore K Lig 1
K-League 2
Primera Division
Guatemala Liga Nacional
Super League
CAF Champions League
Venezuela Premier Ligi
Segunda Division
Şili B Ligi
Şili Primera Ligi
Thai League 1
Kolombiya Primera A
Primera B
Japonya J Ligi
Japonya J2 Ligi
WE League
Kosta Rika Premier Ligi
Suomen Cup
U20 League
Ürdün Pro Lig
Belarus Premier Lig
A Lyga
Paraguay 1. Ligi
Liga 1
Profesional League
Suudi Arabistan Division 1
Coupe du Trone
Hollanda Eredivisie
Hollanda Erste Divisie
Hollanda KNVB Kupası
Dünya Kupası
Kulüpler Hazırlık Maçları (Format Değişikliği Olabilir)
Gana Premier Ligi
Ukrayna Premier Ligi
Division 1 Women
Liga Alef
Liga Alef North
Liga Alef South
Liga Bet
Liga Bet North
Liga Bet South
İsrail Leumit Ligi
İsrail Ligat Ha'AL
Segunda Division
3. NL
Hırvatistan 1.Ligi
Hırvatistan 2. HNL
CONCACAF Champions League
Cymru North
Cymru North and South
Premier League
Liga MX, Women, Apertura, Group 1
Meksika 1. Ligi
Meksika Liga MX
U23 Ligi
1. Liga U19
3. Liga
5. Liga
FNL
Çek Cumhuriyeti 2. Liga - MSFL
Çek Cumhuriyeti 4. Lig
Çekya 1.Ligi
Çekya Kupası
Liga 2
Liga 2 Championship Group
Liga 2 Relegation Group A
Liga 2 Relegation Group B
Liga I Relegation Group
Liga III
Liga III, Seria 7
Romanya 1. Ligi
Romanya Championship
Romanya Kupası
Premier League
2. Liga
3. Liga
3. Liga West
Slovakya 3. Liga East
Slovakya Süper Ligi
Macaristan 1. Ligi
NB II
Bolivya Premier Lig
İsviçre Süper Ligi
1. Liga Classic
1. Liga Classic Grp. 1
1. Liga Promotion
2. Liga Interregional
İsviçre 2. Ligi
Leinster Senior League
İrlanda 1. Ligi
İrlanda Premier Ligi
Sırbistan Prva Ligi
Sırbistan Süper Ligi
Virsliga
Premier League
League One
League Two
İskoçya Championship
İskoçya Kupası
İskoçya Premiership
Bahreyn 2. Lİgi
Estonya Meistriliga Ligi
Bosna-Hersek Premier Ligi
Irish Cup
Moritanya Division 1
Katar Yıldızlar Ligi
Ethiopia Higher League
Premier League
A PFG
Bulgarian Cup
Bulgaristan B PFG
2.SNL
Prva Liga
BAE Pro Ligi
UAE U21 Pro League
1. Liqa
Azerbaycan Premier Lig
National League
Güney Afrika Premier Lig
Cup
Division 1
Kırgızistan Premier Lig
Algeria Cup
Algeria U21 Cup
Avustralya A-Ligi
Avustralya A-Ligi Kadınlar
NPL New South Wales
NPL New South Wales U20
NPL New South Wales Women
NPL South Australia
NPL Victoria Women
NPL Western Australia
NPL Western Australia U20
NSW Premier League 2
South Australia Premier League Reserves
South Australia State League 1
South Australia State League 1 Reserves
Western Australia Premier League Women
Western Australia State League 1
Western Australia State League 1 Reserves
Premier League
Hindistan Süper Ligi
I-League
Division 2
Yeni Zelanda Kuzey Premier Ligi
Premier Soccer League
Premier Lig
Mali Cup
Premier League
Mısır Premier Ligi
Kategoria e Pare
Premier Lig
Ligue 2
Senegal Lig 1
Elite One
Elite Two