Futbol
32
Basketbol
8
Masa Tenisi
16
FIFA
16
NBA2k
9
Tenis
32
Buz Hokeyi
2
Hentbol
7
Beyzbol
4
Counter-Strike
6
DOTA 2
4
E-Buz Hokeyi
1
e-Fighting
1
E-Tenis
5
Kriket
2
Rainbow Six
1
Sutopu
2
Valorant
2
Voleybol
10
Alp Kayağı
0
Amerikan Futbolu
0
Avustralya Futbolu
0
Badminton
0
Biathlon
0
Bisiklet
0
Boxing
0
Cross-Country Kayak
0
Çim Hokeyi
0
Dart
0
Duvara karşı tenis
0
Floorball
0
Golf
0
Hurling
0
Irlanda Futbolu
0
King Of Glory
0
Lekros
0
LOL
0
MMA
0
Motor Sporları
0
Netbol
0
Overwatch
0
Özel Bahisler
0
Padel
0
Politics
0
Ragbi
0
Rugby Birleşik
0
Salon Futbolu
0
Satranç
0
Snooker
0
Sörf
0
Starcraft 2
0
Warcraft III
0
canlı
159
yaklaşan Karşılaşmalar
Futbol
Basketbol
Masa Tenisi
FIFA
NBA2k
Tenis
Buz Hokeyi
Hentbol
Beyzbol
Counter-Strike
DOTA 2
E-Buz Hokeyi
e-Fighting
E-Tenis
Kriket
Rainbow Six
Sutopu
Valorant
Voleybol
Filtreler
Sadece canli yayinlar
Müsabakalar
1x2
Normal Süre
Üst/Alt
Normal Süre
Her İki Takım Da Gol Atar (Evet/Hayır)
Normal Süre
A PFG
Beroe Stara Zagora
PFC Lokomotiv Sofia
0
2
51
45'
Devre Arası
26.00
8.50
1.05
1.70
3
2.00
1.83
1.83
Mısır Premier Ligi
Ceramica Cleopatra FC
National Bank
0
0
83
45'
İlk Yarı
2.20
2.40
4.30
1.75
1.25
1.93
3.10
1.30
El Gounah
Talaea El Gaish
0
0
116
43'
İlk Yarı
3.70
2.00
2.90
1.93
1
1.75
4.30
1.16
Suudi Arabistan Division 1
Al-Bukayriyah FC
Al Jandal
2
3
7
91'
2. Yarı
41.00
7.00
1.02
5.00
5.5
1.05
Al Taraji
Al Qaisumah
1
2
122
44'
İlk Yarı
6.00
3.60
1.42
1.65
4.5
1.87
Jeddah Club
AL Ain
1
0
134
15'
İlk Yarı
1.45
3.90
5.00
1.86
3.25
1.67
1.28
2.80
Al Najma (SAUD)
Al Faisaly Harmah
0
0
103
24'
İlk Yarı
2.70
2.95
2.30
1.86
2.25
1.67
1.86
1.67
Slovakya Süper Ligi
FC Petrzalka 1898
MFK Zemplin Michalovce
2
1
71
58'
2. Yarı
1.55
3.30
6.00
1.80
4
1.87
Premier League
Simba SC
Geita Gold Fc
0
1
77
45'
İlk Yarı
2.10
3.10
3.10
1.72
2.75
1.97
1.15
4.50
Premier Lig
FC Ararat-Armenia
FC Shirak
0
0
1
46'
İlk Yarı
Daha fazla
Popüler Etkinlikler
Futbol
Basketbol
Masa Tenisi
FIFA
NBA2k
Tenis
Buz Hokeyi
Hentbol
Amerikan Futbolu
Avustralya Futbolu
Badminton
Beyzbol
Boxing
Counter-Strike
Çim Hokeyi
Dart
DOTA 2
Duvara karşı tenis
e-Fighting
E-Tenis
Floorball
Hurling
Irlanda Futbolu
King Of Glory
Kriket
LOL
MMA
Overwatch
Padel
Ragbi
Rainbow Six
Rugby Birleşik
Salon Futbolu
Snooker
Starcraft 2
Sutopu
Valorant
Voleybol
Warcraft III
Müsabakalar
1x2
Normal Süre
Üst/Alt
Normal Süre
Her İki Takım Da Gol Atar (Evet/Hayır)
Normal Süre
UEFA Avrupa Ligi
Atalanta
Bayer 04 Leverkusen
781
22.05
19:00
4.33
3.80
1.87
1.94
2.5
1.94
1.80
2.01
Fransa Lig 2
Rodez Aveyron
Paris FC
208
21.05
18:30
2.33
3.15
3.10
1.80
2.25
1.97
1.75
1.98
İtalya Serie B
Catanzaro
Cremonese
291
21.05
18:30
3.20
3.10
2.25
1.86
2.25
1.86
1.81
1.90
Danimarka Süper Ligi
AGF Aarhus
FC Kopenhag
275
21.05
17:00
7.50
4.75
1.35
1.87
3
1.86
1.81
1.92
Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
FC Emmen
227
21.05
18:00
1.68
3.70
4.33
1.79
2.75
1.94
1.62
2.16
Isveç Allsvenskan Ligi
IFK Goteborg
Mjallby AIF
230
21.05
17:00
2.22
3.15
2.80
1.91
2.5
1.81
1.72
2.02
İsviçre Süper Ligi
FC Basel
Yverdon-Sports
248
21.05
18:30
1.43
4.75
5.50
1.90
3.25
1.90
1.57
2.26
FC Luzern
FC Stade Lausanne Ouchy
253
21.05
18:30
1.32
5.50
7.00
1.81
3.75
1.98
1.45
2.55
Lausanne-Sports
Grasshopper Club Zurich
244
21.05
18:30
1.70
4.00
4.25
2.00
3.25
1.81
1.47
2.40
Avusturya Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
FK Austria Wien
274
21.05
17:00
3.28
3.30
2.06
1.81
2.5
1.91
1.66
2.10
Sırbistan Kupası
Kızılyıldız
FK Vojvodina Novi Sad
175
21.05
18:15
1.27
4.75
7.50
1.76
2.75
1.97
1.97
1.75
BAE Pro Ligi
Shabab Al Ahli Dubai
Baniyas FC
183
21.05
17:00
1.32
5.00
5.50
1.79
3.75
1.93
1.40
2.70
Ittihad Kalba
Al Wasl
184
21.05
17:00
6.50
4.75
1.30
1.90
3.5
1.81
1.57
2.25
Norveç 1. Division
Moss
IK Start Kristiansand
182
21.05
17:00
1.96
3.70
3.50
1.76
2.75
2.00
1.53
2.35
İkinci Lig, Grup 1
Vard Haugesund
Viking (A)
150
21.05
17:00
1.96
3.80
2.90
1.87
3.5
1.81
1.35
2.80
İsrail Ligat Ha'AL
Hapoel Haifa
Maccabi Tel-Aviv
197
21.05
17:30
4.00
3.80
1.64
1.83
2.75
1.87
1.68
2.06
Hapoel Beer-Sheva
Maccabi Haifa FC
193
21.05
17:30
3.40
3.40
1.87
1.76
2.5
1.97
1.66
2.10
İzlanda Urvalsdeild Ligi
Kopavogur
Valur Reykjavik
208
21.05
19:15
6.00
4.75
1.33
1.91
3.5
1.80
1.53
2.31
Breidablik Kopavogur
Stjarnan
204
21.05
19:15
1.83
3.80
3.40
1.87
3.25
1.83
1.41
2.68
Çekya Kupası
FC Viktoria Plzen
AC Sparta Praha
195
22.05
16:00
2.55
3.20
2.40
1.85
2.5
1.85
1.66
2.10
Daha fazla